reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Mustafa Turgut: İşimiz Hizmet Dedi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mustafa Turgut: İşimiz Hizmet Dedi
reklam

TURGUT, ‘UZAK YAKIN FARKETMEZ, BİZİM İŞİMİZ HİZMET GÖTÜRMEK’

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, kent merkezi ve mahallelerdeki incelemelerini sürdürüyor.

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, yapılan hizmetlerin denetlenmesi ve eksikliklerin tamamlanması için ekibiyle birlikte, kent merkezine 60 km uzaklıktaki Sarıaydın mahallesini ziyaret etti.

Sarıaydın’da vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Turgut, uzak mahallelere ve yaylalara hizmet noktasında yapılabilecek çalışmaları anlattı.

‘Vatandaşlarımızın talep ve sıkıntılarını yerinde dinliyoruz’

Vatandaşların taleplerini ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Turgut, “Sarıaydın bizim için ayrı bir öneme sahip. Sorunlarınızı yerinde görmek ve dinlemek için buradayız. Tarihi ve doğal güzellikleriyle önemli bir yerleşim yeri. Mahallemize söz verdiğimiz her çalışmayı birinci dönemimizde olduğu gibi yerine getirdik. Yarım kalan, yapılması gereken diğer hizmetlerimizi de sırasıyla devam ettirip, çözüme kavuşturacağız.

Uzak veya yakın olması önemli değil, mühim olan halkımızın, vatandaşlarımızın talep etmesi ve bizlere sıkıntılarını dile getirmesidir. Birlik ve beraberlik içerisinde çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. Bu ziyaretlerimizi belirli aralıklarla devam ettireceğiz’ dedi.

‘Amacımız yerinde ve zamanında hizmet götürmektir’

Silifke’nin alan olarak geniş bir konuma sahip olduğunu belirten Başkan Turgut, ‘Silifke Belediyesi olarak üzerimize düşen bir görevi ve sorumluluğu tek tek yerine getiriyoruz. Bu dönemde Mersin Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek hizmet ulaşmadık hiçbir mahalle bırakmayacağız. Bunun içinde muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla fikir alış verişinde bulunuyor, onların talep ve sıkıntılarını dinliyor ve çözümler üretiyoruz. Silifke Belediyesi olarak amacımız geçici değil yerinde ve zamanında kalıcı hizmetler yapmaktır. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

reklam